KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7685224
nr 768 5224
Blandteknik
Alex Langlet, flicka, signerad 1911, 36x24
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:56:26
600 kr
700 kr